⬆︎

FASON ÜRETİM

Carvien’s Cosmetics olarak kozmetik üretimindeki deneyimimiz ,kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden biriyiz .Sahip olduğumuz tüm bu bilgi birikimi, deneyimler doğrultusunda
Fason Kozmetik Üretim hizmeti de sunmaktayız. Yalnızca Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de fason kozmetik üretimhizmeti sunuyoruz.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en doğru içerik, en uygun proses veformu tasarlamaktayız.AR-GE Departmanımız ile koordineli olarak çalışan üretim departmanımız, talep edilen ürünleri formül üretiminden rafa kadar girecek formaulaştırmaktadır.

FASON KOZMETİK ÜRETİMİ
ALANINDA;
Kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş bakım ürünleri, aktifli kremler ve losyonlar, bebek bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ,ayak bakım ürünleri, cilt onarıcı ürünler gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

ARGE
Laboratuvarlarımız, kullanıcı odaklı formül çalışmaları ile ürün iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını; yıllar içerisinde edindiği bilgi birikimi, deneyimi ile hızlı ve etkili bir şekilde yürütmektir. Kalite Güvence Ekibi tarafından takip edilen üretim süreci ile ürünlerin her zaman aynı kalitede olması ve sürekliliği sağlanmaktadır.

SÜREÇ
Ürettirmek istediğiniz markanızdaki ürünler için, tüm süreçleri kapsayan bir fason üretim
planını beraber planlıyoruz.
• Ürünün içeriğinde kullanılacak formülün,
müşterinin talepleri doğrultusunda
hazırlanması, numune içerik üretimi.
• Üretim için gerekli tüm izinlerin alınması.
Yapılacak üretimin, tüm aşamaları ile yasal
kurallara ve çeşitli kalite standartlarına
(ISO, GMP vs..) uygun olarak gerçekleştirilmesi.
• Talep edildiği takdirde üründe kullanılacak
içeriğin dermatolojik, mikrobiyolojik ve benzeri
testlerinin yapılması ve gerekli
sertifikaların alınması.
• Tüm hazırlık ve kalite aşamaları sonrası
ürünün üretimi ve teslimi.
Teslimat süresi hammadde tedarik ve sipariş boyutuna göre değişmektedir. Ortalama projesüresi, 3 ile 6 hafta arasında sonuçlanmaktadır.Proje bazlı yeni ürünler için ek süre gerekebilir.

DİĞER TALEPLER
Sizlerin tam hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklarda sağlamaktayız. Marka sahipleri, fasonüretim konusunda firmamızdan tam hizmetalabileceği gibi ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE, ÜR-GE, ÜRETIM, LOJISTIK ve DANISMANLIK hizmetlerinden yalnızca biriniveya birkaçını da alabilmektedirler.

<h5><span style=”color: #c1c1c1;”>de</span></h5>

Reset Password